Copywriter Śląsk

Jeśli szukasz copywritera ze Śląska, który napisze wysokiej jakości teksty dla Twojej firmy, to dobrze trafiłeś.

Opowiem o Twojej marce w taki sposób, by zainteresować nią idealnych klientów. 

Kim jestem?

Nazywam się Bartek Gąsior, od 2016 roku zajmuje się tworzeniem tekstów biznesowych dla firm  zarówno lokalnych, jak i działających międzynarodowo.

Znam dobrze potrzeby firm działających na Śląsku. Copywriting mojego autorstwa z każdym miesiącem  pomaga lokalnym przedsiębiorcom rozwijać ich biznesy.

Jak mogę Ci pomóc?

Napiszę dla Ciebie treści odpowiadające wymaganiom współczesnego rynku. Treści, które zainteresują klientów Twoją ofertą.

Treści SEO i content marketing

Obojętnie, czy chcesz zwiększyć widoczność Twojej firmy lokalnie, czy zależy Ci na zasięgach ogólnopolskich — wiem, co zrobić, by Twoje teksty były na wysokich pozycjach w Google.

Teksty marketingowe - uslugi copywritera

Teksty promocyjne i marketingowe

Na pewno doskonale wiesz, że każdy dobry copywriter jest również marketerem. Udowodnię Ci, jaka moc drzemie w skutecznie prowadzonych działaniach marketingowych. 

Teksty kreatywne

Teksty kreatywne

Mam w swoim portfolio wiele nazw firm i scenariuszy reklam, które stworzyłem dla swoich klientów. Co więcej, wygrałem w 2014 roku konkurs na hasło promujące Off Festival. 

Moje doświadczenie

Jako copywriterem współpracowałem z ponad 50 firmami ze Śląska i Zagłębia. 

Znam dobrze realia rynku lokalnego, co w połączeniu z moją wiedzą na temat marketingu cyfrowego, pozwala mi skutecznie realizować cele biznesowe firm, z którymi współpracuję.

Cennik

Nie lubię podawać ujednoliconych stawek — każde zlecenie traktuję indywidualnie. I nie są to puste słowa: uwierz, jeśli copywriting ma mieć sens, musi być precyzyjnie dopasowany do specyfiki firmy.

Zapewniam, że cena, którą zapłacisz, przełoży się na mierzalny rozwój Twojej firmy.

Nie są to puste obietnice, możemy się umówić na próbne zlecenie. Na tej stronie możesz sprawdzić kompletną ofertę i cennik. 

Copywriter Śląśk - Kontakt

Zapraszam do kontaktu. Chętnie poznam potrzeby Twojej firmy i zaproponuję skutecznie działania, które pozwolą realizować Twoje cele. 

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy ustalili termin stacjonarnego spotkania. 

Często zadawane pytania

Śląsk stracił swój przemysłowy charakter. Symbolem tej przemiany są nowoczesne Katowice. Copywriter w środowisku, w którym dominuje sektor usług jest ważnym ogniwem dobrze prosperującego biznesu.

Jeśli chcesz liczyć się na rynku — zarówno tym lokalnym, jak i krajowym — musisz wykorzystać możliwości, jakie daje internet i copywriting. Śląsk jest obecnie jednym z bardziej konkurencyjnych rynków dla wielu branż.

Istnieją różne strategie, dzięki którym nawet lokalne firmy z niedużym budżetem mogą konkurować z dużym graczami. Nie tylko ze Śląska. Copywriter, który potrafi rzetelnie ocenić szansę pozycjonowania tekstów, z pewnością pomoże osiągnąć wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania Google.

Zanim będę mógł odpowiedzieć na to pytanie, należy jeszcze przed rozpoczęciem współpracy ustalić jej cele. Dopiero wtedy można stwierdzić, jak długo będzie trwało przygotowanie tekstów. Wszystko oczywiście zależy od typu i ilości tekstów, które będę miał dla Ciebie przygotować jak copywriter. Katowice mogą być miejscem naszego spotkania, jeśli zależy Ci na tym, aby spotkać się.

Każde zlecenie wyceniam indywidualnie, jednak polecam sprawdzić cennik copywritera. Znajdziesz tam orientacyjne ceny za różnego rodzaju treści.

Jak copywriter śląskim firmom może pomóc w rozwoju biznesu?

Jak wynika z badań, na Śląsku w 2020 roku było zarejestrowanych aż 339 780 firm.

Liczba ta czyni region niezwykle wymagającym rynkiem dla firm z niemal każdej branży.

Jeśli ktoś chce osiągnąć biznesowy sukces na Śląsku, copywriterskie wsparcie jest niezbędne.

Copywriter Katowice: Możliwość osiągnięcia
przewagi rynkowej na wymagającym rynku

Katowice to stolica największej aglomeracji w Polsce. Na terenie Śląska i Zagłębia mieszka prawie 2.8 miliona ludzi. Ta liczba przekłada się na dużą ilość firm z różnych branż, które prowadzą bezwzględny wyścig o klientów. Copywriter w Katowicach jest więc kluczową osobą, która może pomóc wygrać wyścig o klientów w internecie. 

Na poziom trudności konkuorwania w tym regionie wpływa również fakt funkcjonowania wielu uczelni wyższych, które każdego roku wypuszczają na rynek rzesze nowych, wysoko wykfalifikowanych pracowników. Łatwo się domyślić, że spory procent tych osób stanowią marketerzy, w tym również copywriterzy. Katowice zatem nie pozwolą rozwinąć skrzydeł  Twojemu biznesowi, jeśli nie uwierzysz w potencjał, jaki niesie aktywność promocjna w internecie.