Szkolenie SEO Katowice

Chcesz nauczyć się pozycjonować strony? Podczas stacjonarnego kurs pokażę Ci, jak osiągać wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google.

Program szkolenia

Plan szkolenia obejmuje szeroki zakres zagadnień, których znajomość umożliwi Ci samodzielne zwiększanie widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania Google. 

1. Wprowadzenie do pozycjonowania

W pierwszej części kursu omówimy najważniejsze czynniki rankingowe, które sprawiają, że strony zajmują wysokie pozycje w Google. Zajmiemy się też kwestiami audytu SEO — badania strony, które daje wiedzę na temat potrzebnych działań pozwalających osiągnąć wysokie pozycje w wyszukiwarce. 

2. Analiza słów kluczowych

W tej części szkolenia SEO skupimy się na potrzebach użytkowników, którzy korzystają z wyszukiwarki. Omówimy rodzaje zapytań, które są wpisywane do wyszukiwarki i skupimy się na konkretnych typach podstron, które należy pozycjonować na określone frazy kluczowe. W tym module poznasz zasady korzystania z najważniejszych narzędzi SEO takich jak: Google Search Console i Google Analytics. 

3. Nauka tworzenia treści SEO

Część 3 szkolenia będzie stała pod znakiem tworzenia treści. Dowiesz się, jakie typy tekstów należy tworzyć w ramach pozycjonowania stron. Jakimi cechami charakteryzują się poszczególne rodzaje tekstów oraz w jakich przypadkach sprawdzą się poszczególne rodzaje SEO copywritingu. Będziemy tutaj ćwiczyć także praktyczne umiejętności szybkiego — ale skutecznego — pisania tekstów SEO.

4. Techniczne aspekty pozycjonowania

Moduł 4 będzie poświęcony technicznej optymalizacji stron internetowych. Dowiesz się, na co zwrócić uwagę, aby strona działała szybko i była prawidłowo wyświetlała się na komputerach i urządzeniach mobilnych. Pokażę Ci, w jaki sposób należy optymalizować strony internetowe pod kątem ich wydajności. W tej części szkolenia dowiesz się, jak zwiększyć bezpieczeństwo strony internetowej. 

5. Analiza konkurencji

Cały moduł szkolenia zostanie poświęcony szczegółowej analizie firm, z którymi konkuruje Twoja strona. Wiedza i umiejętności tutaj zdobyte pozwolą Ci prześwietlać działania SEO stron, z którymi rywalizujesz o pozycje w Google. Oczywiście nie zabraknie tutaj wykorzystania profesjonalnych narzędzi do analizy Twoich przeglądarkowych rywali. 

6. Link building

Dowiesz się, jaki wpływ na pozycję strony mają linki prowadzące do niej z internetu. Pokażę Ci, jak sprytnie pozyskiwać bezpłatne linki ze stron, a także poznasz miejsca, z których pozyskasz silne linki wspierające Twoje pozycjonowanie. 

W każdym z modułów będziesz poznawać narzędzia SEO, które ułatwiają realizację określonych celów. 

Po ukończonym kursie będziemy w stałym kontakcie — z przyjemnością podpowiem Ci, jak dalej prowadzić działania związane z optymalizacją i pozycjonowaniem. 

bartek gasior - kim jest

Kto prowadzi kurs?

Nazywam się Bartek Gąsior — od 2016 roku zajmuję się marketingiem internetowym. Współpracuję z firmami zarówno z województwa śląskiego, jak i całego kraju, a moją specjalizacją jest SEO i copywriting.

Gwarantuję pełen profesjonalizm — podczas szkolenia podzielę się z Tobą całą swoją wiedzą na temat wzrostu widoczności stron w wynikach wyszukiwania Google. 

Dotychczas prowadziłem liczne szkolenia i warsztaty na temat SEO i copywritingu — mam praktyczne umiejętności, które każdego miesiąca przekładają się na wyższą widoczność w Google stron www moich klientów. 

Specjalny bonus dla uczestników szkolenia 

Po ukończonym szkoleniu każdy z uczestników otrzyma bonus w postaci dożywotniego dostępu do internetowego kursu — SEO Copywriting od ZERA do TOP 10 w Google — dzięki wiedzy z tego kursu będziesz w stanie samodzielnie prowadzić działania z zakresu content marketingu.

Kurs SEO copywriting online

Chcesz skorzystać z mojej wiedzy? Zapisz się na szkolenie SEO w Katowicach.

Kurs pozycjonowania stron Katowice - Najczęściej zadawane pytania

Szkolenie możemy zorganizować w siedzibie Twojej firmy lub w nowoczesnej sali wykładowej w samym centrum miasta — sala jest zlokalizowanej na terenie Strefy Kultury. 

Koszt szkolenia z zakresu SEO dla jednego uczestnika to kwota 750 zł netto. Po kursie każda z osób może stale ze mną się kontaktować — omawiać prowadzone działania w wyszukiwarce Google. 

Nauka pozycjonowania stron www jest długim procesem. Wymaga ciągłego doskonalenia i wykorzystywania wiedzy w praktyce. Mogę Cię zapewnić, że podczas kursu podzielę się z Tobą nie tylko wiedzą teoretyczną, ale też pokaże Ci konkretne przykłady działań, które samodzielnie wykorzystasz po szkoleniu z pozycjonowania. 

Oczywiście możemy również zorganizować szkolenie w trybie zdalnym. Uważam jednak, że o wiele lepsze efekty daje udział w szkoleniu na żywo — gdzie jest możliwość zadawania pytań, wspólnego analizowania konkretnych case study i generalnie panują lepsze warunki do interakcji. 

Reklama Google Ads nie jest moją specjalizacją. 

Oczywiście — jeśli Twoje przedsiębiorstwo życzy sobie faktury VAT, oczywiście mogę takową wystawić.

Umawiam się na szkolenie z SEO w Katowicach

Decyzja podjęta? Chcesz zgłębiać wiedzę na temat pozycjonowania i zwiększać widoczność strony w Google? 

Skorzystaj z poniższych danych kontaktowych i zacznijmy pracę nad wzrostem widoczności Twojej firmy w internecie. 

Konsultacje marketingowe - email

kontakt@bartekgasior.pl

Konsultacje marketingowe - telefon

795 076 912