Konsultacje-marketingowe

Doradztwo i konsultacje marketingowe
z myślą o potrzebach Twojego biznesu

Opracujmy wspólnie plan marketingowy, który zwiększy bazę klientów Twojej firmy.
Wiem, jak to zrobić przy użyciu narzędzi marketingu internetowego.

Dlaczego Twoja firma potrzebuje konsultacji marketingowej?

Pewnie trafiasz na tę stronę, bo Twój biznes nie działa, tak jak sobie tego życzysz. 

Nie wiesz, jak się zabrać za marketing — klienci nie dzwonią, nie masz strony internetowej lub nie wiesz, jak zacząć korzystać z reklamy internetowej. 

Jeśli któryś z tych problemów dotyczy Twojej firmy — nie przejmuj się. W trakcie konsultacji marketingowych ustalimy przyczyny problemów, opracujemy skuteczne działania, a później  będziemy monitorować ich efekty.

Jak wygląda konsultacja marketingowa ze mną?

Aby pomóc Ci w możliwie największym stopniu, proponuję, aby konsultacje marketingowe przebiegały według poniższego schematu.

 

Krok 1

Przedstawiasz mi problemy, które chcesz omówić podczas naszej konsultacji marketingowej. Ja zapoznaję się z sytuacją Twojej działalności — analizuję skuteczność dotychczasowych działań marketingowych, przyglądam się konkurencji i na tej podstawie przygotowuję się do naszego spotkania. 

Krok 2

Podczas umówionego spotkania omawiamy wszystkie mankamenty Twoich działań biznesowych — przedstawiam Ci wyniki mojego, wcześniej opracowanego audytu. Ja proponuję rozwiązania, które mają poprawić sytuację Twojej firmy. 

Krok 3

Jeśli tylko chcesz, po naszym spotkaniu wspólnie przyglądamy się skuteczności działań marketingowych. Optymalizujemy je tak, aby działały dla Twojego biznesu w maksymalnie skuteczny sposób — tym samym przekładały się na wzrost sprzedaży. 

Dlaczego Twoja firma potrzebuje konsultacji marketingowej?

Pewnie trafiasz na tę stronę, bo Twój biznes nie działa, tak jak sobie tego życzysz. 

Nie wiesz, jak się zabrać za marketing — klienci nie dzwonią, nie masz strony internetowej lub nie wiesz, jak zacząć korzystać z reklamy online. 

Jeśli któryś z tych problemów dotyczy Twojej firmy — nie przejmuj się. W trakcie konsultacji marketingowych ustalimy przyczyny problemów, opracujemy skuteczne działania, a później  będziemy monitorować ich skuteczność.

W jakiej formie odbywa się spotkanie?

Jestem elastyczny — jeśli wolisz konsultacje online, możemy spotkać się na Google Meet lub innym komunikatorze — standardowo wysyłam Ci link do spotkania i rozmawiamy zdalnie. Możemy też umówić spotkanie stacjonarne, jeśli Twoje biuro mieści się w Polsce. Oczywiście wcześniej do mnie się odezwij — opowiedz mi o Twoim biznesie, bym lepiej mógł się przygotować do spotkania.

O czym możemy porozmawiać podczas naszej konsultacji?

Opowiem Ci o działaniach, które sam na co dzień wykorzystuję w promocji zarówno swojej firmy, jak i firm moich klientów.

Porozmawiamy o:

  • Optymalizacji strony internetowej — w kontekście wysokich pozycji w Google i możliwościach zdobywania nowych klientów;
  • Sposobach na skuteczne budowanie bazy mailingowej (zbieraniu leadów);
  • Budowie lejka sprzedażowego;
  • Potencjale, jaki daje wizytówka Google Moja Firma w kontekście zdobywanie nowych klientów.
  • Skutecznym wykorzystywaniu reklamy internetowej;
  • Definiowaniu idealnej grupy odbiorców Twoich działań marketingowych;
  • Analityce internetowej (mierzenie skuteczności to kluczowa sprawa, gdy chodzi o wydawanie pieniędzy);
  • Całościowej strategii marketingowej uwzględniającej sytuację Twojej firmy;
  • Odpowiedziach na pytanie: Jak pozyskiwać klientów w internecie?

Nie czekaj — umów już teraz konsultację marketingową i zacznij wdrażać w życie marketing, który pracuje na rozwój Twojej firmy.

Dlaczego warto mi zaufać?

bartek gasior - kim jest

Marketingiem zajmuję się od 2016 roku. Przez ten czas zdobywałem doświadczenie w praktycznie każdej dziedzinie marketingu cyfrowego — od reklamy online, przez email marketing i marketing automation, po copywriting, content marketing i SEO.

Obecnie moimi głównymi specjalizacjami są SEO, content marketing, copywriting oraz e-commerce. Współpracuję z czołowymi agencjami SEO z kraju i firmami  dostarczającymi  oprogramowanie SaaS dla  właścicieli sklepów internetowych.

Dla swoich klientów tworzę również sklepy internetowe oparte o system WordPress, a następnie opracowuje strategię SEO dla ich biznesów.  

W ramach doradztwa marketingowego podzielę się całą swoją wiedzą i doświadczeniem, które zdobywałem przez ostatnie lata. Dzięki niej opracujemy skuteczny plan marketingowy dla Twojej działalności.

Często zadawanie pytania

Konsultacje marketingowe dla firm i osób prywatnych

Podchodzę do działań marketingowych w sposób kompleksowy. Tylko w takim wydaniu marketing przynosi firmie największe korzyści. Porozmawiamy na temat SEO Twojej strony, budowania bazy mailingowej i nowych kanałów zdobywania klientów.

Początkowa konsultacja jest bezpłatna. Aby właściwe spotkanie miało sens, muszę bliżej poznać specyfikę Twojej działalności. Koszt właściwej konsultacji to kwota 300 zł netto za godzinę zegarową. 🙂

Wszystko jest do ustalenia. Możemy porozmawiać o Twoim marketingu przez internet lub stacjonarnie, np. w siedzibie Twojej firmy.

Tak, moja firma jest zarejestrowana jako czynny podatnik VAT. Możesz to sprawdzić na podstawie mojego numeru NIP: 6252376179.

Konsultacja marketingowa — umawiam spotkanie

Chcesz już rozpocząć pracę nad poprawą Twoich działań, a wcześniej skorzystać z konsultacji i doradztwa? Odezwij się do mnie — opowiedz mi o swoim biznesie, daj mi czas, bym wszystko przemyślał i ustalmy termin naszej konsultacji marketingowej.

Konsultacje marketingowe - telefon

+48 795 076 912

Konsultacje marketingowe - email

+48 795 076 912