Pozycjonowanie stron internetowych Czeladź

Niech klienci sami znajdują Twoją firmę w internecie — zaprezentuj im swoją ofertę na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google.

Pozychonowanie SEO Czeladź

Prowadzisz firmę w Czeladzi? Pozycjonowanie strony to dla Ciebie szansa na dotarcie do większej liczby klientów

Wypracowanie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania Google  sprawi, że użytkownicy sami będą wchodzić na Twoją stronę — bez konieczności bombardowania ich reklamami.

SEO to najmniej nachalna forma marketingu internetowego. Na Twoją ofertę trafią tylko i wyłącznie te osoby, które są nią zainteresowane.

Pozycjonowanie SEO Czeladź — zakres usług

Od 2016 roku prowadzę kompleksowe działania pozycjonerskie w wyszukiwarce Google — zarówno dla klientów z Czeladzi, jak i całego kraju. 

Nie musisz wierzyć mi na słowo — podczas spotkania chętnie pokażę efekty moich działań, które pomogły rozwinąć biznesu moich klientów.

Współpracując ze mną, będziesz mieć pewność, że Twoja strona jest pozycjonowana zgodnie z najlepszymi praktykami. Moja oferta obejmuje:

SEO-czeladz-content

SEO copywriting

Techniczne SEO Czeladź

Techniczne SEO

Link building Czeladź

Link building

Pozycjonowanie stron Czeladź

Pozycjonowanie stron internetowych w Czeladzi nie jest wymagającym zadaniem. Wynika to z faktu, że działa tu ograniczona liczba firm, którym zależy na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach. 

Jeżeli chodzi o konkretny cennik pozycjonowania w Czeladzi, jego wysokość jest ustalana na podstawie zakresu wykonanych działań. 

Aby lepiej ustalić koszt SEO w Czeladzi, warto zapoznać się z poniższymi pakietami. 

Pakiet podstawowy

Pozycjonowanie Czeladź
1000 Miesięcznie
 • Audyt SEO strony
 • 2 artykuły na blogu firmowym
 • 2 artykuły sponsorowane
 • 5 wizytówek NAP
 • Optymalizacja meta tagów, grafik i zdjeć

Pakiet kompleksowy

Pozycjonowanie Czeladź
1500 Miesięcznie
 • Audyt SEO
 • 3 artykuły na blogu
 • 3 artykuły sponsorowane
 • 10 wizytówek NAP
 • 10 linków z forów
 • Optymalizacja meta tagów, grafik i zdjęć
Popularny

Pakiet premium

Pozycjonowanie Czeladź
2000 zł Miesięcznie
 • Audyt SEO strony
 • 4 artykuły na blogu firmowym
 • 4 artykuły sponsorowane
 • 10 wizytówek NAP
 • 10 linków z forów
 • 10 komentarzy z blogów
 • Linki z mediów społecznościowych
 • Optymalizacja techniczna strony
 • Optymalizacja meta tagów, grafik i zdjęć

Ceny podane w powyższych tabelach są kwotami netto — po każdym miesiącu współpracy wystawiam klientom faktury VAT.

Dlaczego firma z Czeladzi powinna stawiać na pozycjonowanie strony?

Wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania: Poprzez profesjonalne pozycjonowanie Twojej strony, możesz zwiększyć jej pozycję w wynikach wyszukiwania. Gdy Twoja strona znajduje się na wyższych miejscach w organicznych wynikach wyszukiwania, masz większe szanse na zwrócenie uwagi użytkowników i przyciągnięcie większej liczby potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie Czeladź - zalety
SEO Czeladż

Zwiększony ruch na stronie: Skuteczne pozycjonowanie przyciąga więcej odwiedzających na Twoją stronę internetową. Dzięki temu możesz zwiększyć liczbę potencjalnych klientów i generować większy ruch na stronie. Im więcej osób odwiedza Twoją stronę, tym większa szansa na konwersję i osiągnięcie celów biznesowych.

Precyzyjne targetowanie: Pozycjonowanie pozwala Ci dotrzeć do swojej docelowej grupy odbiorców. Poprzez odpowiednie optymalizowanie treści i słów kluczowych, możesz skoncentrować się na przyciąganiu użytkowników, którzy są zainteresowani Twoją ofertą. To precyzyjne targetowanie zwiększa szanse na zdobycie klientów zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami.

Targetowanie SEO Czeladź
Pozycjonowanie Czeladź - długotrwałe efekty

Długotrwałe rezultaty: Efektywnie przeprowadzone pozycjonowanie to inwestycja na dłuższą metę. Gdy Twoja strona osiągnie wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania, utrzymanie tego stanu jest łatwiejsze niż zdobycie go. Dzięki ciągłej optymalizacji i monitorowaniu wyników, możesz cieszyć się długotrwałymi korzyściami z pozycjonowania.

Pozycjonowanie SEO Czeladź — kontakt

Efekty pozycjonowania stron — nie tylko w Czeladzi — w głównej mierze zależą od działań konkurencji. Jeśli konkurencja jest duża, firmy prowadzą od wielu miesięcy SEO, wtedy na pierwsze sukcesy trzeba trochę poczekać. Zawsze podczas konsultacji wstępnie oceniam czas potrzebny do osiągnięcia pierwszych efektów.  Choć za każdym razem zaznaczam, że dokładne oszacowanie nigdy nie jest możliwe. 

Każdy projekt realizuję, sięgając po rekomendowany przez Google zestaw działań. Postępuję zgodnie z dobrymi praktykami SEO, a to oznacza, że efekty pozycjonowanych przeze mnie stron są widoczne każdego miesiąca. Po każdym miesiącu współpracy moi klienci otrzymują szczegółowy raport dotyczący działań wygenerowany w narzędziu Senuto. 

Aby osiągnąć wysoką pozycję w Google, trzeba zadbać o optymalizację techniczną strony, wartościowe treści i dużą liczbę linków prowadzących do pozycjonowanej strony. Czeladź na szczęście nie jest najbardziej konkurencyjnym rynkiem, dlatego można sobie pozwolić tu na węższy zakres działań. 

Pozycjonowanie SEO Czeladź — kontakt

Jeśli chcesz, aby klienci w Czeladzi i okolicy sami do Ciebie trafiali — dzięki efektom SEO na Twojej stronie internetowej — nie czekaj. Odezwij się do mnie. Przygotuję kompletny plan działania. Następnie wspólnie go przeanalizujemy podczas spotkania.