Freelancer SEO - pewny specjalista od pozycjonowania

Zawiodły Cię agencje SEO, które brały ciężkie pieniądze za pozycjonowanie, a efektów nie było widać? No cóż… Zdarza się. Odezwij się do mnie i zacznijmy pracę nad lepszą widocznością Twojej strony w wyszukiwarce Google. Jestem freelancerem — specjalistą SEO i copywriterem.   

Freelancer SEO

Dlaczego współpraca z freelancerem SEO jest tym, czego potrzebujesz?

Jestem freelancerem. To oznacza, że Twoją stroną zajmuję się osobiście — nie musisz się obawiać, że Twoją witryny będzie pozycjonował stażysta. 

Oczywiście w swojej codziennej pracy korzystam ze wsparcia innych osób: doświadczonego web developera, grafika i 2 osób, które zajmują się content marketingiem. Razem tworzymy zgrany zespół, oferując klientom wysoką jakość usług — to przekłada się na dobrą widoczność strony lub sklepu w wynikach wyszukiwania Google. 

Spójrz na poniższy przykład efektów mojej pracy.

Dla pewnej poradni lekarskiej działającej w jednym z miast wojewódzkim pozycjonowałem stronę przez zaledwie dwa miesiące. 

Freelancer SEO - efekty pozycjonowania

Powyższy wykres pokazuje zaledwie 2 miesiące działań związanych z pozycjonowaniem strony! Udało się trafić na najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania na frazy, które interesowały właścicieli poradni. Pozycjonowanie i optymalizacja strony sprawiła, że teraz placówka cieszy się stałym dopływem klientów z wyszukiwarki Google. Bez konieczności wydawania pieniędzy na reklamę. 

Chcesz cieszyć się podobnymi efektami na swojej stronie? Nie czekaj! Umówmy się na krótką konsultację — na jej podstawie będę mógł zacząć przeprowadzanie audytu SEO. 

Pozycjonowanie stron internetowych w moim wykonaniu — zakres usług

Świadczę kompletny zestaw działań z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron — słowem: robię wszystko, czego potrzebuje strona, aby cieszyć się dobrą widocznością w wyszukiwarce Google. 

Pomogę Ci, jeśli chcesz:

  • Poprawić pozycjonowanie sklepu internetowego;
  • Zwiększyć bazę klientów dzięki pozycjonowaniu lokalnemu;
  • Wypromować Twoją działalność usługową w skali całego kraju;

Jak wygląda współpraca ze mną?

Współpraca ze mną obejmuje kilka etapów, które następują po sobie w miesięcznych cyklach. 

Zaczynamy od audytu Twojej strony 1

Punktem wyjścia do pozycjonowania stron i sklepów jest dokładna analiza obecnej kondycji witryny. W ramach takiego badania przyglądam się architekturze Twojej strony:  badam linki Twoich podstron, przyglądam się strukturze nawigacji. Oceniam poziom optymalizacji technicznej witryny, jak również treści, które zostały w Twoim serwisie opublikowane. Na tym etapie oceniam także jakość linków prowadzących do strony. Poświęcam czas również na analizę Twojej konkurencji. Zbieram wszystkie wnioski i prezentuje Ci je w postaci raportu — który stanowi podstawę do późniejszej optymalizacji strony internetowej pod kątem SEO.

Ustalamy harmonogram działań 2

Dane zgromadzone w ramach audytu pozwalają mi przygotować konkretne działania, które umożliwiają realizację ustalonych celów. Wspólnie konsultujemy zakres prac — każdą niejasność, czy wątpliwość staram Ci się wyjaśnić w możliwie prosty sposób. Pokazuję Ci przykłady stron, które osiągnęły wysokie pozycje za pomocą podobnych działań SEO. Działania prowadzimy w ramach miesięcznego budżetu na pozycjonowanie. Wspólnie ustalamy, czy jesteś w stanie część prac wykonać samodzielnie — np. tworzyć wysokiej jakości artykuły na bloga. W końcu nikt nie zna Twojej branży lepiej niż Ty!

Praca w miesięcznych cyklach 3

Gdy już ustalimy wszystkie szczegóły, ja zabieram się za pracę. Prowadzę działania pozycjonerskie w miesięcznych cyklach. Na początku miesiąca przedstawiam Ci listę zaplanowanych działań wynikających z przyjętej strategii SEO — uzasadniam sens każdego z nich. Jako freelancer pozycjonowanie prowadzę z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi SEO, m.in. Senuto, Google Search Console, Screaming Frog i NeuronWriter, Ahrefs. 

Pod koniec miesiąca wysyłam Ci szczegółowy raport SEO z listą wykonanych prac. Raport zawiera również analizę efektów pozycjonowania: zmian pozycji strony w wynikach wyszukiwania na poszczególne frazy kluczowe. Stale obserwujemy wzrost nowych klientów w Twoim biznesie. 

Zacznijmy pracę nad wzrostem Twojego biznesu dzięki moim usługom SEO

Praca z SEO freelancerem ma wiele zalet. Po pierwsze, jako że jestem soloprzedsiębiorcą, nie wiąże Cię żadnymi długoterminowymi umowami. Umawiamy się na miesięczny okres wypowiedzenia. Prawnik tak przygotował umowę, aby nie była krzywdząca dla żadnej ze stron.

Każde działanie szczegółowo raportuję i wskazuje jego wpływ na kondycję Twojego biznesu — wzrost odwiedzin na stronie, współczynnik konwersji, czy też wzrost sprzedaży w sklepie internetowym. 

Oferta specjalisty SEO freelancera obejmuje:

Pełna optymalizacja strony on-site

Content marketing wspierający SEO

Link building

Optymalizacja techniczna strony

Postaw na współpracę z SEO specjalistą, który zwiększy obroty Twojej firmy.

Freelancer czy agencja? Dlaczego pierwsza opcja jest dla Ciebie lepsza?

Dla największych agencji w Polsce Twoja strona jest kolejnym zleceniem, które ma być źródłem maksymalizacji zysków firmy. Takie są realia. Przy dużej skali działalności największych firm czasem nie ma miejsca na indywidualne podejście. Zdarza się też niekiedy, że stażysta zajmuje się pozycjonowaniem strony www Twojej firmy. 

Podejmując współpracę ze mną, masz pewność, że jesteśmy partnerami w procesie zwiększania ruchu na stronie Twojej firmy.

Niezależnie, czy zechcesz robić SEO z agencją, czy ze mną — musisz pamiętać, że pozycjonowanie stron jest internetowych jest procesem długotrwałym — należy je raczej traktować jak maraton, a nie sprint. 

Dlaczego warto mi zaufać?

bartek gasior - kim jest

Marketingiem zajmuję się od 2016 roku. Przez ten czas zdobywałem doświadczenie w praktycznie każdej dziedzinie marketingu cyfrowego — od reklamy online, przez email marketing i marketing automation, po copywriting, content marketing i SEO.

Obecnie moimi głównymi specjalizacjami są SEO, content marketing, copywriting oraz e-commerce. Współpracuję z czołowymi agencjami SEO z kraju i firmami  dostarczającymi  oprogramowanie SaaS dla  właścicieli sklepów internetowych.

Dla swoich klientów tworzę również sklepy internetowe oparte o system WordPress, a następnie opracowuje strategię SEO dla ich biznesów.  

W ramach doradztwa marketingowego podzielę się całą swoją wiedzą, którą zdobywałem przez ostatnie lata.

Skuteczne pozycjonowanie - FAQ

W projektach dla swoich klientów zajmuję się pozycjonowaniem stron internetowych każdego typu. Prowadzę:

  • pozycjonowanie e-commerce,
  • pozycjonowanie lokalnym,
  • wzrost widoczności usługowych stron w wyszukiwarkach internetowych.

Efekty pracy specjalisty SEO to wzrost widoczności Twojej oferty w wyszukiwarce. To w naturalny sposób przekłada się na poprawę kondycji biznesu. Dzięki SEO możesz także budować ekspercki wizerunek w Twojej branży. 

Pozycjonowanie stron internetowych jest procesem długotrwałym. Wszystko zależy od konkurencyjności Twojej branży. Sądzę, że pierwsze efekty powinny być zauważalne już po 2-3 miesiącach. 

Za swoją pracę wystawiam fakturę VAT na koniec każdego miesiąca. Nie musisz płacić mi z góry — po wykonanej pracy wystawiam rachunek.

Chcesz porozmawiać z freelancerem od pozycjonowania?
Napisz do mnie lub zadzwoń

Jeśli już wiesz, że jestem osobą, która może Ci pomóc, nie czekaj — zastanów się, o co chcesz zapytać i zacznijmy wspólnie pracę w zakresie SEO Twojej strony — tak, byśmy za kilka miesięcy mogli cieszyć się z wysokich pozycji Twojej witryny w organicznych wynikach wyszukiwania Google.

 

Konsultacje marketingowe - telefon

+48 795 076 912

Konsultacje marketingowe - email

+48 795 076 912