Copywriter Kraków

Copywriter Kraków. Teksty, które wspierają biznes

Niech zgadnę… Wszedłeś na tę stronę, bo masz świetny produkt, lub usługę, ale wiesz, że potrzebujesz wsparcia kogoś, kto o nim opowie Twoim klientom?

Jeżeli trafiłem, to ta strona jest miejscem, w którym znajdziesz to, czego szukasz.  

Pomogę Ci, jeśli chcesz, aby:

#1. teksty z Twojego bloga pojawiały się wysoko w wynikach wyszukiwania Google;

#2. Reklamy działały jak magnes na Twoich przyszłych klientów;

#3. Nazwa Twojej firmy zapadała głęboko w pamięci każdej osoby, która ją usłyszy.

Porozmawiajmy

Pamiętaj, że copywriting nie jest biznesową fanaberią - jest absolutnie kluczowym elementem skutecznego biznesu w sieci.

Copywriter Kraków: Co dokładnie mogę dla Ciebie zrobić?

W ciągu minionych 6 lat tworzyłem treści każdego typu. Od tekstów sprzedażowych, przez artykuły SEO, po scenariusze bajek dla dzieci.

Dlatego stworzę dla Ciebie, m.in:

 • Artykuły eksperckie zoptymalizowane pod SEO;
 • Opisy do sklepu (produkty, kategorie);
 • Teksty PR;
 • Listy sprzedażowe;
 • Newsletter;
 • Perswazyjny email marketing skupiony na konwersji;
 • Ebooki;
 • Raporty;
 • Nazwę, claim, tagline;

Jeśli nie wymieniłem wyżej rodzaju tekstu, który chciałbyś, abym dla Ciebie napisał, to najlepiej odezwij się do mnie. Ustalimy wspólnie, czy jestem w stanie Ci pomóc.

Usługi copywriterskie kraków

Copywriter kraków: cennik

Na tej stronie znajdziesz pełny cennik moich usług copywriterskich. Chociaż jeśli interesuje Cię współpraca ze mną, najlepiej będzie jeśli porozmawiamy o Twoich konkretnych potrzebach i wtedy ustalimy wszystkie szczegóły, w tym również cennik, który Ci będzie odpowiadał.  

Dlaczego warto mi zaufać?

Tak naprawdę zaufanie nie ma tu nic do rzeczy. Wolę Ci pokazać teksty, które napisałem dla swoich klientów, a Ty podejmiesz decyzję, czy jakość moich tekstów Ci odpowiada.

Ja ze swojej strony mogę Ci obiecać:

Teksty zawsze na czas

Poprawki w cenie

Wysoka skuteczność

Jak może wyglądać nasza współpraca?

Krakow - wspolpraca z copywriterem

Pierwszym krokiem na drodze do owocnej współpracy jest poznanie potrzeb Twojej firmy, ocena szans i możliwości. Jeśli chcesz, możemy porozmawiać online lub umówić stacjonarne spotkanie w Krakowie. Copywriter naprawdę nic nie wskura, jeśli nie pozna szczegółowo Twojej firmy.

Dlaczego hasło Copywriter Kraków powinno Ci stale chodzić po głowie?

 • Współpraca z profesjonalnym autorem tekstów to szansa na osiągnięcie pozycji lidera. Zarówno lokalnie, jak i na rynku ogólnokrajowym.
 • Doświadczony autor tekstów to gwarancja, że nie wyrzucisz pieniędzy w błoto. Pomoże Ci skutecznymi tekstami.
 • W końcu Twoja firma będzie postrzegana jako spójna marka bez względu na to, jakim kanałem będą się z Tobą komunikować klienci.

Copywriter kraków: potrzeby firm w województwie małopolskim

Stolica Małopolski to jeden z głównych ośrodków biznesowych w kraju. Podobnie jak w innych dużych miastach Polski, dominuje tu segment usług. A to oznacza, że internet jest głównym kanałem komunikacji dla firm z Krakowa. Copywriting jest więc nieodzownym elementem, od którego w dużym stopniu zależy to, czy firmie uda się dotrzeć do klienta.

Obecnie nie wystarczy mieć strony internetowej. To za mało. Trzeba sięgać po skuteczne narzędzia promocji. Zaangażować cały arsenał cyfrowych rozwiązań, by dotrzeć do idealnych klientów i sprawić, że będą wracać do Twojej firmy.

Jak wygląda biznesowa rzeczywistość w Krakowie?

Stolica Małopolski  to największe miasto na południu kraju.  Działalność tutaj prowadzi tutaj prawie 150 000 firm. Ta liczba sprawia, że każdy, kto chce konkurować na tym rynku, powinien podjąć współpracę z copywriterem. Kraków to również ważny ośrodek z punktu widzenia nowoczesnych technologii. Działa tutaj wiele software house-ów i agencji marketingowych. Te firmy są wręcz skazane na współpracę ze specjalistami zajmującymi się tworzeniem treści. 

 

Copywriter Kraków: Porozmawiajmy o tekstach dla Ciebie 😉