Copywriter Bielsko Biała

Copywriter Bielsko-Biała

Cześć, nazywam się Bartek Gąsior. Od 6 lat zajmuję się copywritingiem. Bielsko-Biała to miasto, w którym firmy potrzebują kogoś takiego, jak ja. 

Napiszę dla Ciebie:

#1. Teksty, które wypozycjonują Twoją stronę w Google.

#2. Reklamy, które będą magnesem na nowych klientów.

#3. Nazwę i hasło promujące Twoją firmę, które wzbudzą zaufanie otoczenia.

To oczywiście nie wszystko! Sprawdź poniżej pełną listę moich usług.

Jak wygląda nasza współpraca?

copywriter bielsko biała - brief

1. Rozmawiamy o Twoich potrzebach

Podstawą owocnej współpracy jest poznanie  Twojej firmy. Zbadanie szans, prześwietlenie konkurencji itd. Możemy porozmawiać o tym przez telefon, lub umówić spotkanie na miejscu w Bielsku-Białej.

Pisze tekst

2. Piszę Twoje teksty

Na podstawie naszych ustaleń przygotowuję teksty. Pamiętaj, że wszystkie poprawki są w cenie. Jeśli będziesz mieć jakieś zastrzeżenia do mojej pracy, będę tekst ulepszał, tak długo aż będziesz Ci on w 100% odpowiadał.

Badanie efektów

3. Wspólnie cieszymy się z efektów

Gdy otrzymasz teksty, będziemy wspólnie obserwować ich skuteczność. Jest wiele narzędzi, dzięki którym możemy sprawdzić skuteczność mojej pracy. 😉

Copywriter Bielsko-Biała: pełna lista usług

W ciągu ostatnich 6 lat przygotowywałem teksty każdego typu, które możesz spotkać obecnie w internecie. Od artykułów SEO, przez treści reklam – zarówno wideo, jak i tekstowych – po newslettery, ebooki, a nawet scenariusze gier planszowych dla dzieci. Współpraca ze mną to gwarancja efektów. Nie uznaję sytuacji, w których jesteś niezadowolony 

Artykuły SEO
Teksty marketingowe
Email marketing
Treści reklam
Nazwa, tagline
Teksty na stronę www

Dowiedz się więcej

Jestem pewien, że potrzebujesz wsparcia copywritera. Bielsko-Biała to naprawdę wymagający rynek.

Jakie korzyści płyną ze współpracy ze mną?

Oszczędność czasu

Copywriting to zajęcie, które wymaga sporego nakładu pracy. Jeśli w Twojej firmie nie ma wewnętrznego działu marketingowego, powinieneś skupić się na swojej pracy, a tworzenie tekstów zlecić copywriterowi. Bielsko-Biała to trudny rynek. Warto postawić na współpracę z profesjonalistą.

Wysokiej jakości teksty

Pamiętaj, że copywriter to osoba, która tworzy teksty na co dzień. Oznacza to, że robi to zawodowo, a dzięki doświadczeniu potrafi na wstępie ocenić, które rozwiązania są skuteczne. Wie, jak pisać, aby trafić do klientów.

Treści wolne od błędów

Błędy zarówno językowe, jak i stylistyczne nie są mile widziane. Niestety mogą podkopywać Twój ekspercki wizerunek. Nie ma sensu w tak bezmyślny sposób tracić zaufania klientów.

Perswazyjne teksty: Przekonujące w oczach klientów

Każdy tekst ma określony cel. Najczęściej chodzi o to, by skłonić potencjalnych klientów do określonych działań. Znam dobrze metody wywierania wpływu społecznego i techniki copywriterskie, dlatego moje teksty pozwalają realizować cele biznesowe firm.

Copywriter Bielsko-Biała: Kontakt